EuroTrans

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Autobusy EuroTrans jest firmą transportową, która swoją pozycję na rynku kształtuje już od długiego czasu. Swoim pasażerom oferuje autokary z Polski do Niemiec, Francji, Holandii i Wielkiej Brytanii. Autobusy EuroTrans to pojazdy, które charakteryzuje wysoki standard podróży przez wykorzystanie najnowocześniejszego wyposażenia oraz stawiania wygody pasażerów na pierwszym miejscu. Połączenia autobusowe Polska Niemcy są realizowane systematycznie o czym można się dowiedzieć z poniższego systemu rezerwacji biletów.

Tanie Autobusy EuroTrans z Polski do Niemiec

Obecnie firma wraz z innymi przewoźnikami tworzy jedną markę o nazwie Eurobus, oferują rozbudowaną ofertę na przewozy autobusowe do Niemiec i innych krajów europejskich. Tanie bilety autokarowe do Niemiec można zarezerwować w powyższym systemie Euroticket. Procedura jest intuicyjna i bardzo prosta, polegająca na odpowiednim zdefiniowaniu interesującego nas połączenia autobusowego. Z dostępnych połączeń wystarczy wybrać to, które jest dla nas najatrakcyjniejsze, a następnie wypełnić formularz rezerwacji i opłacić bilet autokarowy korzystając z systemu płatności online. Wydrukowany bilet stanowi dowód zarezerwowania miejsca w autokarze, dlatego należy go przekazać kierowcy w dniu wyjazdu. System rezerwacji biletów online Euroticket zapewnia możliwość zwrotu zakupionego biletu autokarowego, jednak wiąże się to z dodatkowymi opłatami. Przed dokonaniem zakupu należy się zapoznać z regulaminem powyższego systemu.

Miasta, do których wyjeżdżają autobusy EuroTrans:

AUGSBURG, BAYREUTH, DARMSTADT, FRANKFURT, FULDA, GIESSEN, HEIDELBERG, KALRSRUHE, MANNHEIM, MONACHIUM, NORYMBERGA, REGENSBURG, SAARBRUCKEN, STUTTGART, ULM