Hamburg

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Hamburg położone jest w północnej części Niemiec, w pobliżu ujścia rzeki Łaba do Morza Północnego. Miasto to jest największym portem w kraju, w którym rozwinął się przez lata przemysł elektrotechniczny, spożywczy, finansowy oraz przetwórstwa ropy naftowej.

Tanie Bilety Autokarowe do Niemiec
Połączenia autokarowe do Hamburga

autokarypolskaniemcy - voyager autokarypolskaniemcy - euroticket

Hamburg może się pochwalić tym, że jest najczystszym miastem Europy, o czym świadczy otrzymany w 2011 roku tytuł Europejskiej Stolicy Czystości. Administracyjnie Hamburg podzielony jest na siedem okręgów.

Zabytkowy Hamburg to przede wszystkim wieże pięciu świątyń – Kościoła pw. św. Katarzyny, Kościoła pw. św. Piotra, Kościoła pw. św. Jakuba, Kościoła pw. św. Mikołaja oraz Kościoła pw. św. Michała. Na starym mieście znajduje się olbrzymia bryła ratusza, której fasada jest bogato zdobiona, a przed nią stoją posągi dwudziestu cesarzy. W bliskim sąsiedztwie ratusza znajduje się budynek Giełdy Hamburskiej. Jest to najstarszy tego typu budynek w całych Niemczech.

autokary polska hamburg

Połączenia autokarowe do Hamburga są wykonywane przez autobusy: Agat, Autokar Polska, Bartuś, Becker-Reisen, Ecolines, Eurobus-Eurolines, Interglobus, Marolines Europa Transport, Mądeltrans, Selment, Sołtysik Reisen, PKS Warmia. Połączenia autobusowe z Polski do Berlina w Niemczech są wykonywane regularnie przez autokary tych przewoźników.

Aby zakupić bilety Hamburg, należy przejść do jednego z poniższych systemów rezerwacyjnych i wybrać interesującą nas trasę przejazdu. Postępując według wytycznych, w kilku prostych krokach zarezerwujemy, opłacimy i otrzymamy bilet autokarowy do Niemiec.

Autokary do Hamburga wyruszają z Polski codziennie, zabierając tysiące podróżnych z całego kraju. Tanie bilety Hamburg online to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą szybko i w prosty sposób zarezerwować miejsce w autokarze na trasie Polska – Niemcy.

Bilety Hamburg – przykładowe połączenia z polskich miast:

>> Gdańsk – Gdynia – Rumia – Wejherowo – Lębork – Słupsk – Sławno – Koszalin – Karlino – Nowogard – Goleniów – Elbląg – Malbork – Tczew – Starogard Gdański – Czersk – Chojnice – Człuchów – Piła – Wałcz – Stargard Szczeciński – Szczecin – Hamburg

>> Kraków – Katowice – Chorzów – Bytom – Zabrze – Berlin – Hamburg

>> Łódź – Zamość – Krasnystaw – Lublin – Puławy – Radom – Piotrków Trybunalski – Koło – Konin – Poznań – Gorzów Wielkopolski – Hamburg

>> Przemyśl – Jarosław – Przeworsk – Rzeszów – Ropczyce – Dębica – Tarnów – Brzesko – Bochnia – Berlin – Hamburg

>> Żory – Rybnik – Brzeg – Oława – Wrocław – Legnica – Bolesławiec – Olszyna – Berlin – Hamburg