Berlin

[Głosów:2    Średnia:5/5]

Berlin jako stolica Niemiec i jednocześnie największe miasto tego kraju, jest jedną z tych stolic europejskich, które są najchętniej odwiedzane przez turystów z całego świata. Administracyjnie jest podzielony na dwanaście okręgów, a w stosunku do całego kraju jest położone w jego wschodniej części.

Tanie Bilety Autokarowe do Niemiec
Połączenia autokarowe do Berlina

autokarypolskaniemcy - voyager autokarypolskaniemcy - euroticket

Przez centrum miasta przepływają dwie rzeki – Hawela i Sprewa. Berlin posiada węzeł transportu kolejowego, lotniczego, wodnego i przede wszystkim drogowego.

Dla turystów miasto to jest pełne atrakcji turystycznych. Wśród miejsc będących jednocześnie wizytówką miasta znajdują się takie miejsca jak Brama Branderburska, Reichstag, czy Mur Berliński. Miłośnicy sztuki odnajdą tu mnóstwo galerii i muzeów, jak chociażby Wyspa Muzeów, gdzie znajduje się Muzeum Pergamońskie (ze zbiorami sztuki starożytnej, islamu i Azji), Stare Muzeum (sztuka egipska), Muzeum im. Bodego, Stara Galeria narodowa i Nowe Muzeum.

Połączenia autokarowe do Berlina są wykonywane przez autobusy: Agat, Autokar Polska, Bartuś, Becker-Reisen, Ecolines, Eurobus-Eurolines, Interglobus, Marolines Europa Transport, Mądeltrans, Selment, Sołtysik Reisen, PKS Warmia. Połączenia autobusowe z Polski do Berlina w Niemczech są wykonywane regularnie przez autokary tych przewoźników.

autokary polska berlin - bilety berlin

Aby zakupić bilety Berlin, należy przejść do jednego z poniższych systemów rezerwacyjnych i wybrać interesującą na trasę przejazdu. Postępując według wytycznych, w kilku prostych krokach zarezerwujemy, opłacimy i otrzymamy bilet autokarowy do Niemiec.

Berlin stanowi bardzo ważny ośrodek gospodarczy, handlowy i finansowy. Organizowane są tu liczne targi i wystawy jak chociażby Targi Berlińskie znane nie tylko w Europie , ale i na całym świecie. To tutaj odbywają się targi kolejnictwa czy Berliński Międzynarodowy Zielony Tydzień. Dlatego turyści kupują bilety Berlin w okresie wzmożonych atrakcji. Inne znane na cały świat wydarzenia kulturalne Berlina to na przykład Parada Miłości, czy Festiwal filmowy. Na melomanów Berlin ma również ciekawe miejsca, gdzie posłuchać można muzyki klasycznej. Takim miejscem jest z pewnością opera berlińska, czy Filharmonia, która codziennie zachęca wszystkich licznymi koncertami.

Autokary do Berlina wyruszają z Polski codziennie, zabierając tysiące podróżnych z całego kraju. Tanie bilety Berlin online to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą szybko i w prosty sposób zarezerwować miejsce w autokarze na trasie Polska – Niemcy.

Bilety Berlin – przykładowe połączenia z polskich miast:

>> Bielsko-Biała – Skoczów – Żory – Rybnik – Brzeg – Oława – Wrocław – Legnica – Bolesławiec – Olszyna – Berlin

>> Janów Lubelski – Nisko – Stalowa Wola – Sandomierz – Tarnobrzeg – Mielec – Berlin

>> Łódź – Zduńska Wola – Sieradz – Berlin

>> Przemyśl – Jarosław – Przeworsk – Rzeszów – Ropczyce – Dębica – Tarnów – Brzesko – Bochnia – Berlin

>> Żywiec – Pszczyna – Tychy – Brzeg – Oława – Wrocław – Legnica – Bolesławiec – Olszyna – Berlin