Biacomex

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Autobusy Biacomex to przewoźnik istniejący od prawie trzydziestu lat. Obecnie należy do platformy Eurobus Eurolines Polska, która skupia firmy transportowe, dzięki czemu oferta przewozów międzynarodowych jest ogromna.

Autobusy Biacomex oferują autokary z Polski do Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Estonii oraz na Litwę i Białoruś. Tanie Bilety autokarowe do Niemiec i innych wyżej wymienionych krajów, można zakupić w poniższym systemie rezerwacji biletów online – Voyager.

Tanie Autobusy Biacomex z Polski do Niemiec

Przewozy Polska Niemcy realizowane przez autobusy Biacomex są realizowany w sposób ciągły. Bilet autokarowy z Polski do Niemiec, który zostanie zarezerwowany w powyższym systemie Euroticket zostanie wysłany na podany w formularzu adres mailowy. Należy go wydrukować, aby stał się dokumentem uprawniającym do skorzystania z przewozów autokarem Biacomex. Proces rezerwacji jest intuicyjny, dlatego każdy może bez problemu w ciągu kilkunastu minut zamówić bilet na interesującą go trasę. Korzystaj z oferty na połączenia autokarowe do Berlina i innych niemieckich miast.

Autobusy Biacomex swoje połączenia autokarowe do Niemiec rozpoczynają od takich polskich miast jak: Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Częstochowa, Katowice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Strzelce Opolskie, Opole, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, czy Jędrzychowice.

Miasta w Niemczech, do których wyjeżdżają autobusy Biacomex:

AACHEN, AUGSBURG, BERLIN, BIELEFELD, BOCHUM, BRAUNSCHWEIG, BREMEN, BREMERHAVEN, DARMSTADT, DORTMUND, DUISBURG, DUSSELDORF, ESSEN, FRANKFURT, GIESEN, GOTTINGEN, HAMM, HAMBURG, HANNOVER, INGOLSTADT, KAISERLAUTERN, KARLSRUHE, KASSEL, KOLONIA, KREFELD, LEER, MAINZ, MANNHEIM, MONACHIUM, MUNSTER, NORYMBERGA, OLDENBURG, OSNABRUCK, SAARBRUCKEN, STUTTGART, ULM