Becker Reisen

[Głosów:10    Średnia:2.8/5]

Autobusy Becker Reisen na rynku transportowym swoje miejsce zajmuje od prawie dwudziestu lat. W tym czasie zdobyło zaufanie wielu pasażerów, którzy chętnie korzystają z oferty tego przewoźnika. Autobusy Becker Reisen realizują przewozy autobusowe do Niemiec, Danii, Holandii, Francji oraz Belgii, wyjeżdżając codziennie z kilkudziesięciu polskich miast. Tanie Bilety Autokarowe do Niemiec i innych wyżej wymienionych krajów można zarezerwować w jednym z dwóch konkurencyjnych systemów – Voyager lub Euroticket – zamieszczonych poniżej.

Tanie Autobusy Becker Reisen z Polski do Niemiec

autobusy becker reisen - voyager autokary becker reisen - euroticket

Przewozy autokarowe z Polski do Niemiec realizowane są przez autobusy Becker Reisen, które posiadają wszystkie europejskie standardy. Dzięki temu pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Zarówno w systemie rezerwacyjnym jak i Voyager, zakupiony bilet autoakrowy z Polski do Niemiec można zwrócić lub wymienić. Wystarczy jedynie zapoznać się szczegółowo z regulaminem obu powyższych wyszukiwarek. Na czas podróży można również wykupić ubezpieczenia podróżne online.

Połączenia autokarowe do Niemiec, które wykonuje przewoźnik Becker Reisen, realizowane są z kilkudziesięciu miast Polski: Gdynia, Rumia, Wejherowo, Lębork, Słupsk, Sławno, Koszalin, Karlino, Nowogard, Goleniów, Elbląg, Malbork, Tczew, Stargard Gdański, Czersk, Chojnice, Człuchów, Piła, Wałcz, Stargard Szczeciński, Szczecin, Białystok, Łomża, Ostrołęka, Warszawa, Łódź, Zamość, Krasnystaw, Lublin, Puławy, Radom, Piotrków Trybunalski, Koło, Konin, Poznań, Gorzów Wielkopolski.

Miasta, do których podróżują autobusy Becker Reisen:

BERLIN, BREMEN, BREMERHAVEN, FLENSBURG, HAMBURG, KIEL, LEER, LUBECK, NEUMUNSTER, OLDENBURG, SCHLESWIG, TOSTEDT